خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بیانات اخیر رییس‌جمهور می‌تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود / وکیلی

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی صراحت سوالات و کوتاهی پاسخ رییس‌جمهور را از امتیازات گفت‌وگوی تلویزیونی شب گذشته رییس‌جمهور عنوان کرد. 

بیانات اخیر رییس‌جمهور می‌تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود / وکیلی

وکیلی: بیانات اخیر رییس جمهور می تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود

عبارات مهم : ارتباط

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی صراحت سوالات و کوتاهی پاسخ رییس جمهور را از امتیازات گفت وگوی تلویزیونی شب گذشته رییس جمهور عنوان کرد.

محمدعلی وکیلی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: گفت وگوی تلویزیونی شب گذشته ساختار سوالاتش با گذشته تفاوت داشت و زیاد سوالات از منظر مردم طراحی شده است بود و صراحت داشت، ضمن اینکه جواب های آقای روحانی هم کوتاه بود بنابراین زیاد به پرسش پاسخ می داد تا اینکه بخواهد صحبت کند.

بیانات اخیر رییس‌جمهور می‌تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود / وکیلی

وی با بیان اینکه گفت وگوی تلویزیونی شب گذشته رییس جمهور تا حدی اقناع کننده بوده، خاطرنشان کرد: البته انتظار پاسخ های صریح تری هم وجود داشت. در مورد مقابله با ریزگردها آقای روحانی قول داد که دولت بنای مقابله جدی دارد و حتی خبر داد که جهت مناطقی از خوزستان که ریزگردها تولید می شود از فردا آب می رسد و این نشان می دهد اطلاعات ایشان جزئی و راهبردی است و تصمیمات راهبردی گرفته شده است است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: راجع به تلاطم بازار ارز آقای روحانی گفت که درآمد کشور از نظر ارزی بالاتر از هزینه های ارزی است و این می تواند آرامشی به بازار بدهد و احتمالا رشد قیمت ارز را متوقف کند. ایشان همچنین در ارتباط با اینترنت بشارت آمیز صحبت کرد و گفت فضاهایی که کلید دولت یازدهم باز نکرده در دولت دوازدهم باز می شود، این نشان می دهد که رویکرد دولت در ارتباط با اینترنت انبساطی است.

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی صراحت سوالات و کوتاهی پاسخ رییس‌جمهور را از امتیازات گفت‌وگوی تلویزیونی شب گذشته رییس‌جمهور عنوان کرد. 

وکیلی با اشاره به وعده رییس جمهور جهت پایین آوردن وعده خودروهای هیبریدی، ادامه داد: تعرفه خودروهای هیبریدی، زیاد کردن ۱۰ برابری تعرفه این خودروها خلاف پروتکل های زیست محیطی بود و برطرف این مسئله به نظرم یکی از نکات مهم این مصاحبه بود.

وی اضافه کرد: در عین حال صحبت های آقای روحانی در ارتباط با اشتغال به نظر من حرف های معمولی بود و حرف جدی دندان گیری نداشت.

این عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه دولت از تغییرات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق راضی هست، اظهار کرد: مخصوصا در مورد یارانه و زیاد کردن قیمت حامل های سوخت یا چیزهایی که در لایحه دولت بوده و مجلس آن را عوض کردن داده از صحبت های آقای روحانی بر می آید که دولت راضی به این تغییرات است.

بیانات اخیر رییس‌جمهور می‌تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود / وکیلی

وکیلی در آخر اظهار کرد: امتیاز این مصاحبه نسبت به گفت وگوهای قبلی این بود که سوالات از منظر مردم و کف خیابان بود، سوالات صریح بود، پاسخ های رییس جمهور کوتاه بود و ایشان اطلاعات خوبی در ارتباط با سوالات داشت، ضمن اینکه حرف های کلی کمتری را هم شاهد بودیم اگرچه همچنان سوالات طرح نشده زیادی وجود دارد.

واژه های کلیدی: ارتباط | رییس جمهور | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs