خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

رستوران‌های علی منصوریان خلوت شد!

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان به علت محبوبیت فوق العاده ای که بین استقلالی ها به دست آورده بود رستوران های زنجیره ای اش را گسترش داد. روزنامه خبرو..

ادامه مطلب

سه گزینه نهایی هدایت استقلال / غیر رسمی

در روزهایی که شایعات زیادی در مورد سرمربی استقلال مطرح می شود،( گفته می شود)مدیران این کلوب روی ٣ گزینه به جمع بندی نهایی رسیده اند. غیر ..

ادامه مطلب

بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت است / ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با بیان این که بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت هست، گفت: برابر ذوب آهن جهت کسب پیروزی و گرفتن امتیاز به میدان می‌رویم. و..

ادامه مطلب

پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با درخشش نیمار

تیم فوتبال بارسلونا در دیداری دوستانه به مصاف یوونتوس رفت و توانست با درخشش نیمار به پیروزی برسد.  پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با..

ادامه مطلب

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد.  توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت..

ادامه مطلب

درآمد رئال‌مادرید و یوونتوس از این فصل لیگ‌قهرمانان چقدر بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شنبه شب در کاردیف ولز دیدار فینل لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و رئال مادرید جهت دومین بار پیاپی جام را جهت خود کرد. این دیدار که در..

ادامه مطلب

ابهام راجع به حضور دژاگه در اردوی تیم‌ملی

به گزارش مشرق، تیم ملی روز جمعه در حالی راهی اتریش شد که اکثر بازیکنان معروف آن غایب بودند. بازیکنان استقلال و پرسپولیس به علت حضور در مرحله یک هشتم ن..

ادامه مطلب

نفت‌تهران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه‌نویی

به گزارش خبرآنلاین؛ تلاش امیر قلعه نویی در فصل مشکل که با تراکتور داشت، جهت رسیدن به جام ، بی نتیجه باقی ماند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی بود که..

ادامه مطلب