خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

هیچ تیمی جایگزین خونه به خونه نمی‌شود / فتاحی

مسئول برگزاری رقابت‌های شرکت لیگ می‌گوید در صورت قطعی شدن عدم حضور خونه به خونه در فینال جام حذفی هیچ تیمی جایگزین این تیم نمی‌شود. فتاحی: ه..

ادامه مطلب

ساعت بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران و ازبکستان مشخص شد

نشست هماهنگی دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران و ازبکستان صبح شنبه با حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال برگزار شد. ساعت بازی دوستانه..

ادامه مطلب

هدف‌مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است / زیدان‌

سرمربی رئال مادرید نشانه تیمش را در لالیگا قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول عنوان کرد. زیدان : نشانه مان در لالیگا رسیدن به جایگاه دوم است ع..

ادامه مطلب

پرسپولیسی‌ها چطور در دربی قهرمانی خود را قطعی می‌کنند؟

به گزارش خبرآنلاین؛ قهرمانی متوالی جهت پرسپولیس همانقدر شیرین است که آنها در این فصل هم مانند فصل گذشته می خواهند خیلی سریع و پیش از هفته آخر مراسم خوش حا..

ادامه مطلب

رستوران‌های علی منصوریان خلوت شد!

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان به علت محبوبیت فوق العاده ای که بین استقلالی ها به دست آورده بود رستوران های زنجیره ای اش را گسترش داد. روزنامه خبرو..

ادامه مطلب

سه گزینه نهایی هدایت استقلال / غیر رسمی

در روزهایی که شایعات زیادی در مورد سرمربی استقلال مطرح می شود،( گفته می شود)مدیران این کلوب روی ٣ گزینه به جمع بندی نهایی رسیده اند. غیر ..

ادامه مطلب

بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت است / ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با بیان این که بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت هست، گفت: برابر ذوب آهن جهت کسب پیروزی و گرفتن امتیاز به میدان می‌رویم. و..

ادامه مطلب

پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با درخشش نیمار

تیم فوتبال بارسلونا در دیداری دوستانه به مصاف یوونتوس رفت و توانست با درخشش نیمار به پیروزی برسد.  پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با..

ادامه مطلب

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد.  توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت..

ادامه مطلب

درآمد رئال‌مادرید و یوونتوس از این فصل لیگ‌قهرمانان چقدر بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شنبه شب در کاردیف ولز دیدار فینل لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و رئال مادرید جهت دومین بار پیاپی جام را جهت خود کرد. این دیدار که در..

ادامه مطلب