خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد. 

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

عبارات مهم : ترکیه

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد.

به گزارش مهر، امیر قلعه نویی در گفتگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به جذب بازیکن گرجستانی گفت: تمرینات ما وارد هفته چهارم شده است هست. بازیکن گرجستانی هم امروز در تمرینات حاضر می شود. پنجشنبه صبح عازم ترکیه هستیم تا آنجا هم چند بازی تدارکاتی داشته باشیم. همچنین دنبال جذب یک مهاجم خارجی هستیم تا تیممان کامل شود. شرایط تیمی ما عالی است و باید از تمام مسئولان کلوب تقدیر کنم.

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

وی افزود: با جذب بازیکن گرجستانی و یک مهاجم لیست ما کامل می شود. نشانه ما حفظ اسکلت تیم بود که خوشبختانه این اتفاق افتاده است.

سرمربی ذوب آهن راجع به بازی این تیم با تیم ملی ازبکستان در ترکیه، تصریح کرد: قرار بود با تیم ملی ازبکستان بازی کنیم ولی تیم ازبکستان اردویش را در ترکیه بر هم زده هست. اگر ازبکستان به ترکیه می آمد قرار بود بازی تدارکاتی داشته باشیم. سرمربی ازبکستان از دوستان نزدیک من است ولی مثل اینکه آنها اردوی خود را لغو کرده اند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد. 

سرمربی ذوب آهن راجع به هدفش در این تیم و قهرمانی در لیگ برتر، گفت: خدا را شاهد می گیرم در جلسه ای که داشتیم این مورد نبوده هست. البته ذوب آهن یک تیم ریشه دار است و توقع می رود نتیجه های خوبی بگیرد. هر مربی ای قول قهرمانی بدهد، می خواهد دیگران را گول بزند ولی ساختار کلوب فراهم است که سال آینده شاهد روزهای خوبی باشیم.

قلعه نویی راجع به اینکه گفته می شود سعید آذری موافق حضور او در کلوب نبوده و وی با نظر مدیران بالای کلوب گزینش شده است هست، گفت: اگر آقای آذری خواسته باشد با مربی دیگری کار کند این، خواسته معقولی هست. جا دارد از مجتبی حسینی و یحیی گل محمدی که در ذوب آهن کار کرده اند تقدیر کنم. از زمانی که به ذوب آهن آمده ام هر چه که خواسته ایم آذری انجام داده هست. اگر هم قبل از حضور من خواستار حضور سرمربی دیگری بوده، این معقول و منطقی هست. مدیرعامل چند گزینه را به هیات مدیره پیشنهاد می دهد و آنها هم بررسی می کنند. از اینکه الان در ذوب آهن و اصفهان هستم، خوشحالم.

وی در ادامه راجع به علی کریمی و سرمربیگری وی در تیم نفت تهران، گفت: من یکسال با علی کریمی کار کرده ام. خدا را گواه می گیرم که او جزو فرزند های با اخلاق و کم حاشیه است که سرش در لاک خودش است ولی متاسفانه در یک مقطع، تبلیغات منفی علیه او صورت گفت. ما نباید سرمایه هایمان را بسوزانیم. کریمی در بالاترین سطح بازیگیری و در تیم بایرن مونیخ هم حضور داشته است ولی کریمی توجه کند مربی شدن علاقه و وقت می خواهد. آدم باید عاشق کار باشد. خود من از ساعت ۶ و ۷ صبح بلند می شوم تا ورزش کنم و با آمادگی سر تمرین تیم بروم. کریمی هم باید جهت مربیگری وقت بگذارد.

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

قلعه نویی تاکید کرد: مربیگری مثل پدر شدن می ماند. یک بخش مربیگری هم مربوط به تجربه است که بعد از چند سال دستیاری، یک نفر سرمربی می شود. در مجموع جهت علی کریمی که فرزند آقایی است و از رک و راست بودنش ضربه خورده، آرزوی موفقیت می کنم.

واژه های کلیدی: ترکیه | سرمربی | بازیکن | علی کریمی | ازبکستان | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs