خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نفت‌تهران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه‌نویی

به گزارش خبرآنلاین؛ تلاش امیر قلعه نویی در فصل مشکل که با تراکتور داشت، جهت رسیدن به جام ، بی نتیجه باقی ماند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی بود که امسال ب

نفت‌تهران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه‌نویی

نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه نویی

عبارات مهم : ایران

نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران موفق شد قهرمان جام حذفی شود تا دست قلعه نویی از جام کوتاه بماند.

به گزارش خبرآنلاین؛ تلاش امیر قلعه نویی در فصل مشکل که با تراکتور داشت، جهت رسیدن به جام ، بی نتیجه باقی ماند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی بود که امسال به مراتب وضعیتی بدتر از تراکتور و اکثر تیم های لیگ برتر داشت. نفت بلاتکلیف ترین تیم لیگ بود.

نفت‌تهران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه‌نویی

مشکلات عدیده مالی، دایی را جان به لب کرد؛ اینقدر که بی پروا به مالک کلوب تاخت. او می گفت حتی نمی دانند مالک کلوب کیست و نمی دانند باید دردشان را به چه کسی بگویند. هنگامی که آنها به فینال حذفی رسیدند، انگار می درخواست کردند صدایی که در گلو دارند فریاد بزنند. ولی یک بازی دیگر مانده بود؛ دیدار با تراکتورسازی. تیم امیرقلعه نویی هم امسال مشکلاتی داشت.

آنها نیم فصل اول را با قدرت تمام کردند و ترساندن جدی جهت قهرمانی پرسپولیس بودند ولی رفته رفته افول کردند. امیر قلعه نویی در اکثر مصاحبه هایش از پرسشها می نالید و از این می گفت که می خواهند تیمش را به هم بریزند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ولی نیاز نداشت کسی آن را به هم بریزد. نفت به اندازه کافی از درون مسئله داشت.

به گزارش خبرآنلاین؛ تلاش امیر قلعه نویی در فصل مشکل که با تراکتور داشت، جهت رسیدن به جام ، بی نتیجه باقی ماند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی بود که امسال ب

حالا بی شک امیر نمی تواند بهانه ای داشته باشد. نمی تواند بگوید اوضاع ارزش خراب بود، بازیکن نگرفتند و فیفا محروم ارزش کرد و … آنها فینال را به نفت باخته اند. تیمی که شاید از سوی فیفا محروم نشده باشد ولی مشکلاتش فراتر از حکم هایی است که فیفا می دهد. دایی با وجود این مشکلات، تیمش را با تمام قدرت به فینال حذفی برد و به جامی رسید که خیلی ها می گفتند رسیدن به آن جهت تراکتورسازی و قلعه نویی راحت تر بود. امیر ولی این بار هم نشان داد می تواند پرسشها را طوری بزرگ کند که حتی در چنین مسابقه ای، باعث شکست تیمش شود.

واژه های کلیدی: ایران | مشکلات | تراکتور | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs