خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار گوناگون تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

امروزه کودکان و نوجوانانی در دنیا وجود دارند که ثروتشان زیاد از بسیاری از افراد بزرگسال در کشورهای متفاوت هست. بعضی از این کودکان با استفاده از استعداد خود به ا

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

ثروتمندترین کودکان دنیا + عکس

عبارات مهم : فرزند

امروزه کودکان و نوجوانانی در دنیا وجود دارند که ثروتشان زیاد از بسیاری از افراد بزرگسال در کشورهای متفاوت هست. بعضی از این کودکان با استفاده از استعداد خود به این ثروت رسیده اند ولی بعضی دیگر نیز اکثر دارایی خود را از طریق شهرت، ثروت و یا نفوذ خانواده خود کسب کرده اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجی رو، در این تاپ 10 قصد داریم تا شما را با ثروتمندترین کودکان دنیا آشنا کنیم، بعد با ما همراه باشید!

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

10- جیدن اسمیت

جیدن کریستوفر سیر اسمیت (Jaden Christopher Syre Smith) یک بازیگر و رپر آمریکایی هست. او فرزند ویل اسمیت و جادا پینکت اسمیت هست. وی نخستین بار در سال 2006 همراه با پدر خود در فیلم «در جستجوی خوشبختی» بازی کرد.

او همچنین از هفت سالگی در پروژه های مختلفی به هنرنمایی پرداخته و درآمد کسب کرده است که جهت کودکی در آن سن بسیار خوب است.

امروزه کودکان و نوجوانانی در دنیا وجود دارند که ثروتشان زیاد از بسیاری از افراد بزرگسال در کشورهای متفاوت هست. بعضی از این کودکان با استفاده از استعداد خود به ا

ثروت شخصی او در حال حاضر حدود 9 میلیون دلار تخمین زده می شود ولی خانواده اسمیت در حال حاضر 554 میلیون دلار دارایی دارند که در نهایت به جیدن و خواهرش خواهد رسید.

9- دانیلین برکهد مارشال

دانیلین هوپ مارشال برکهد (Dannielynn Hope Marshall Birkhead) یک مدل کودکان و شخصیت شوهای تلویزیونی است.

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

او دختر آنا نیکول اسمیت، بازیگر و مدل آمریکایی است که در سال 2007 جان خود را از دست داد. دانیلین نیز در راه مادر قدم گذاشت و از همان کودکی به عنوان مدل لباس های کودکان مشغول به کار شد. ثروت شخصی او حدود ده میلیون دلار است.

امروزه کودکان و نوجوانانی در دنیا وجود دارند که ثروتشان زیاد از بسیاری از افراد بزرگسال در کشورهای متفاوت هست. بعضی از این کودکان با استفاده از استعداد خود به ا

8- سوری کروز

سوری کروز (Suri Cruise) دختر یازده ساله بازیگر معروف تام کروز و کیتی هلمز هست. البته به علت طلاق والدین، سوری مدت وقت زیادی است که با مادر خود زندگی می کند.

ثروت شخصی پدر سوری حدود 500 میلیون دلار و ثروت کیتی هلمز حدود 26 میلیون دلار هست. همچنین خود سوری در زمینه های زیادی مثل مدلینگ و بازیگری نیز مشغول به کار بوده و به تازگی شروع به طراحی لباس کرده هست. او در حال حاضر یکی از ثروتمندترین کودکان دنیا محسوب می شود.

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

7- والنتینا پانوما پینو

والنتینا در خانواده ای ثروتمند زاده شده. پدر او فرانسوا هانری پینو 24 میلیارد دلار و مادر او که سالما هایک معروف است ثروتی 88 میلیون دلاری دارد. با اینکه والنتینا تاکنون مشغول به کاری نبوده است ولی ثروت زیادی از خانواده به او رسیده و منزل ای به ارزش 12 میلیون دلار دارد که ثروت زیادی جهت یک دختر 8 ساله محسوب می شود. او در حال حاضر حدود 25 میلیون دلار دارایی دارد و ارث زیادی از خانواده به او خواهد رسید.

6- فرزندان گیتس

بیل و ملیندا گیتس دارای دو دختر به نامهای فیبی و جنیفر و پسری به نام روری هستند. با اینکه ثروت شخصی بیل 85 میلیارد و ثروت ملیندا 51 میلیارد دلار هست، ولی آنها تصمیم گرفته اند تا اکثر دارایی های خود را جهت کارهای خیریه صرف کنند. با اینحال این دو نفر حسابهایی 50 میلیون دلاری جهت فرزندان خود باز کرده اند که به آنها اجازه می دهد تا از 21 سالگی از این پول استفاده کنند. با توجه به اینکه دارایی والدین این کودکان هر ساله زیاد کردن پیدا می کند، انتظار می رود که آنها بعد از فوت بیل به ثروت زیادی دست پیدا کنند.

5- رید، اوه و ارین جابز

این کودکان که با نام فرزند های امپراطوری اپل نیز آشنا می شوند فرزندان استیو جابز هستند. استیو در وقت فوت ثروتی 25 میلیون دلاری داشت که به همسر او لورن پاول انتقال یافته شدند. همچنین جابز پیش از فوت سه حساب بعد انداز با مبلغی نامشخص موجودی جهت فرزندان خود باز کرده بود. ثروت هر کدام از این کودکان در لیست فوربز مشخص نیست ولی در این مجله دارایی کل سه فرزند استیو جابز 20 میلیون دلار تخمین زده شده. همچنین ثروت مادر آنها نیز بعد از فوت متعلق به این کودکان خواهد بود.

4- جرج الکساندر لوئی

شاهزاده جرج کمبریج بزرگترین فرزند و تنها پسر پرنس ویلیامز، دوک و کاترین، دوشس کمبریج است.

جرج یکی از ثروتمندترین کودکان دنیاست و در لیست ما به عنوان کم سن و سال ترین عضو قرار گرفته هست. مراسم ازدواج والدین جرج که بصورت مستقیم از بسیاری از شبکه های دنیا پخش شد یکی از پربیننده ترین برنامه ها در تاریخ تلویزیون بوده هست. خبرنگاران زیادی بصورت روزانه گزارشات مربوط به این خانواده را منتشر می کنند. وقایع مربوط به تولد جرج نیز یکی از پربحث ترین مطالب در رسانه های بریتانیا بود.

3- ابیگیل برسلین

ابیگیل کسلین برسلین (Abigail Breslin) کارش را در سه سالگی و با بازی در یک تبلیغ تلویزیون شروع کرد. دو سال بعد او در نخستین فیلم سینمایی خود با نام نشانه ها (Signs) به کارگردانی ام نایت شیامالان نقش دختر مل گیبسون را بازی کرد، این فیلم به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد و بازی او تحسین کارشناسان را برانگیخت. ولی نقشی که بیش از هر چیز باعث شهرت و محبوبیت برسلین شد فیلم کمدی درام میس سان شاین کوچولو (Little Miss Sunshine) نام داشت. این فیلم در اکران و به نظر کارشناسان یک موفقیت بزرگ محسوب می شد. درخشش ابیگیل در این پروژه باعث شد که او در ده سالگی نامزد جایزه اسکار شده است و به عنوان یکی از عالی ترین بازیگران نوجوان آمریکا آشنا شود. برسلین در فیلمهای دیگری مثل بدون رزرو، نگهبان خواهر من، سرزمین زامبی ها، آگوست اوسیج کانتی و بازی اندر به ایفای نقش پرداخته. ثروت شخصی او 12 میلیون دلار تخمین زده می شود.

2- نیک دآلوسیو

نیک د آلوسیو (Nick D’aloisio) یک برنامه نویس کامپیوتری 19 ساله اهل لندن هست. او از زمانی که تنها 15 سال داشت به عنوان یک کارآفرین اینترنتی شروع به فعالیت کرد. زیاد شهرت او بخاطر طراحی و ساخت اپلیکیشن iOS ساملی (Summly) هست، نیک این اپلیکیشن را در سال 2013 با قیمت 30 میلیون دلار به یاهو واگذار کرد. روزنامه وال استریت ژورنال به او لقب «مبتکر سال» را داده و در لیست مجله تایم به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نوجوانان دنیا گزینش شده است هست. او در سال 2014 برنده جایزه طراحی اپل در کنفرانس WWDC شد. او در حال حاضر دانشجوی علم و فسلفه کامپیوتر در دانشگاه آکسفورد هست. دآلوسیو یکی از جوانترین میلیونرهایی است که تمام ثروتش را شخصا به دست آورده.

1-ناکس و ویوین جولی پیت

احتمالا همه شما راجع به برانجلینا شنیده اید! ناکس (Knox) و ویوین جولی پیت (Vivienne) دوقلوهای زوج سابق معروف هالیوودی یعنی آنجلینا جولی و برد پیت هستند. هنگامی که این دو کودک در سال 2008 در بیمارستانی در شهر نیس فرانسه متولد شدند تعداد زیادی از رسانه ها بیمارستان را محاصره کرده بودند تا تصویری از آنها منتشر کنند. گفته شده است که نخستین تصویر مربوط به این دو کودک با قیمت 14 میلیون دلار به فروش رسیده است و گرانترین تصویری است که تاکنون خرید و فروش شده است هست. با توجه به اینکه آنجلینا جولی و برد پیت از پردرآمدترین بازیگران هالیوودی هستند، به هیچ وجه عجیب نیست که این دوقلوها در لیست ما در رتبه اول قرار داشته باشند. مورد نیاز به ذکر است که جولی و پیت در حال حاضر جدا از یکدیگر زندگی می کنند.

واژه های کلیدی: فرزند | میلیون | کودکان | فرزندان | میلیونر | خانواده | ده میلیون | اخبار گوناگون

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

تصویر + ثروتمندترین کودکان دنیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs