خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

سکوی ارزی جهش تولید

مطابق بررسی‌ها، سه سوءتفاهم باعث شده است که سیاست‌گذاری ارزی در رونق اثرگذاری خود را از دست بدهد. سوءتفاهم نخست که ریشه مبنایی دارد، اعتقاد است زیاد کر..

ادامه مطلب

سن بیولوژیکی افراد با ورزش کردن تا ۹ سال جوان تر می ماند

سن بیولوژیکی افرادی که به طور منظم ورزش می کنند، ۹ سال کمتر از سن تقویمی آنها است. سن بیولوژیکی افراد با ورزش کردن تا ۹ سال جوان تر می ما..

ادامه مطلب

ابهام راجع به حضور دژاگه در اردوی تیم‌ملی

به گزارش مشرق، تیم ملی روز جمعه در حالی راهی اتریش شد که اکثر بازیکنان معروف آن غایب بودند. بازیکنان استقلال و پرسپولیس به علت حضور در مرحله یک هشتم ن..

ادامه مطلب

مسابقه ۱۵ تا ۲۳ درصدی جهت جذب سپرده ، آخرین اوضاع سودهای بانکی

‏‎این روزها کمتر ویترین بانکی را می‌توان یافت که تنها به سودهای مصوب شورای پول و اعتبار و مورد توافق خود جهت سپرده بسنده کرده باشد. اکنون به آسانی د..

ادامه مطلب

عکس) ، سقوط یک شهر فیلیپن به دست داعش + فرار مردم از شهر (

گروه تروریستی داعش با صدور بیاینه‌ای مسئولیت کارها گروهک تروریستی “مائوتی” مجموعه جزایر فیلیپین را بر عهده گرفت. سقوط یک شهر ف..

ادامه مطلب

نفت‌تهران که اوضاعش بدتر از تراکتور بود آقای قلعه‌نویی

به گزارش خبرآنلاین؛ تلاش امیر قلعه نویی در فصل مشکل که با تراکتور داشت، جهت رسیدن به جام ، بی نتیجه باقی ماند. نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تیمی بود که..

ادامه مطلب

روحانی گزینش رییس جمهور تازه فرانسه را تبریک گفت

رییس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پیامی به آقای “امانوئل ماکرون”، گزینش وی را به عنوان رییس جمهوری فرانسه صمیمانه تبریک گفت و ابراز امی..

ادامه مطلب

نشانه از تخصیص داده شده است اکثر وقت فیلم به تصاویری از محرومان جامعه چه بود؟

چرا سعید جلیلی در هیچ کجای فیلم رئیسی نیست؟ / نشانه از تخصیص داده شده است اکثر وقت فیلم به تصاویری از محرومان جامعه چه بود؟ / غرض از نشان دادن مکرر نیکزاد ..

ادامه مطلب

استفاده از باکتری جهت فرآوری طلا

باکتری‌های فلزساز می‌توانند به فراوری بهتر سنگ معدن طلا، ردیابی معادن، بازیافت وسایل الکترونیکی و کشف نهشت‌های تازه مواد معدنی کمک کنند.  است..

ادامه مطلب

اعترافات زن هفت‌تیرکش در برابر بازپرس

زن 24 ساله که شوهر عراقی خود را در خیابان دروس پایتخت کشور عزیزمان ایران با شلیک سه گلوله به قتل رسانده بود، به تشریح انگیزه‌اش از جنایت پرداخت. اع..

ادامه مطلب