خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

دوست زن را کشتم چون مهدورالدم بود / قاتل

پسر جوان افغان که با همدستی دوستش نقشه قتل مرد و زنی را طراحی واجرا کرده بود ، صبح چهارشنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد. ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع استقلال و طلبکارانش!

آخرین | کارتون | استقلال | خبر ورزشی | اخبار بین الملل آخرین اوضاع استقلال و طلبکارانش! عبارات مهم : آخرین بدهی های ..

ادامه مطلب

صبحانه را مفصل بخورید تا لاغر بمانید

محققان می گویند به منظور کمک به حفظ شاخص توده بدنی، وعده صبحانه تان مفصل ترین وعده غذایی در روز باشد.  صبحانه را مفصل بخورید تا لاغر..

ادامه مطلب

پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با درخشش نیمار

تیم فوتبال بارسلونا در دیداری دوستانه به مصاف یوونتوس رفت و توانست با درخشش نیمار به پیروزی برسد.  پیروزی بارسلونا برابر یوونتوس با..

ادامه مطلب

تصویر | زنی که ۵۰ گوشی آیفون را در لباس خودش جاسازی کرد

مقامات گمرکی هنگ کنگ با مشکوک شدن به یک زن و بازرسی او متوجه جاسازی ۵۰ عدد گوشی آیفون در لباس او شدند. تصویر | زنی که ۵۰ گوشی آیفون را در لب..

ادامه مطلب

پاسخ وزارت نفت به ادعای وجود اسناد رشوه‌دهی توتال

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی ادامه شبهه‌افکنی‌های بعضی رسانه‌ها راجع به قرارداد شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت‌ها..

ادامه مطلب

صدور مجوز توزیع «ماجرای نیمروز» و «شاباش»در شبکه ویدئویی

به گزارش فارس، در جلسه۲۸خرداد شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد،با عرضه فیلم های «ماجرای نیمروز» به تهیه کنندگی سید محمود رضوی و کا..

ادامه مطلب

توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت سرمربیگری

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: علی کریمی توجه داشته باشد که سرمربی شدن، علاقه و وقت می خواهد.  توصیه امیر قلعه نویی به علی کریمی جهت..

ادامه مطلب

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده در حالی اعلام شد که فیلم «نهنگ عنبر» همچنان بیشترین میزان استقبال و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده و فیلم «اکسیدان» ..

ادامه مطلب