خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

کلید پاستور۱۴۰۰ در‌جیب‌جهانگیری

این روزها در گعده ها و جمع های سیاسی یک نام بیش از گذشته شنیده می شود؛ دولتمردی که اصلاح طلب و از اعضای ارشد حزب عاملان هست؛ مردی که هیچ گاه تلاش هایش را رسا..

ادامه مطلب

رگبار باران و وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از صاف بودن آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آیند..

ادامه مطلب

عکس ، گوش پاک کنی که جنجال به پا کرد!

عکسی از جاستین هافمن عکاس حیات وحش، از یک اسب دریایی در اعماق اقیانوس که گوش پاک کنی را با خود حمل می کند. این تصویر توجه بسیاری از رسانه ها را به آلود..

ادامه مطلب

بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت است / ویسی

سرمربی استقلال خوزستان با بیان این که بازی با تیم‌های قلعه‌نویی سخت هست، گفت: برابر ذوب آهن جهت کسب پیروزی و گرفتن امتیاز به میدان می‌رویم. و..

ادامه مطلب

تصاویری از شگفت انگیزترین املاک شخصی در جزایر قناری

یکی از شگفت انگیزترین املاک شخصی لانزاروته که به نحوه خارق العاده‌ای در بافت و منظر طبیعی شکل گرفته، خانه‌ای به نام Lagomar است که در هزارتویی طبیعی با ..

ادامه مطلب

خودروی برقی نیسان در مسابقه با تسلا

شرکت خودروسازی نیسان ژاپن اعلام کرد که تولید مدل تازه خودروی برقی نیسان لیف را شروع کرده است که بدهید ترتیب رسما با همتای آمریکایی این ماشین یعنی تسلا۳..

ادامه مطلب

زیاد کردن بیش از ۱۰ دلاری طلا در بازار جهانی

قیمت طلا روز سه‌شنبه تحت تاثیر تقاضا جهت خرید این فلز ارزشمند به عنوان دارایی امن، زیاد کردن یافت و نزدیک به بالاترین قیمت در حدود یک سال اخیر ایستاد...

ادامه مطلب