خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

قتل جوان 24 ساله در سربیشه

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از وقوع قتل جوان 24 ساله در شهرستان سربیشه و دستگیری قاتل متواری خبر داد. قتل جوان 24 ساله در سربیشه عبارا..

ادامه مطلب

رستوران‌های علی منصوریان خلوت شد!

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان به علت محبوبیت فوق العاده ای که بین استقلالی ها به دست آورده بود رستوران های زنجیره ای اش را گسترش داد. روزنامه خبرو..

ادامه مطلب

یک سوم بیماران ام اس دچار تغییرات شخصیتی می‌شوند

یک روانپزشک گفت: ۲۰ تا ۴۰ درصد از افراد مبتلا به ام اس در طول بیماری خود دچار تغییرات شخصیتی می شوند. یک سوم بیماران ام اس دچار تغییرات شخصی..

ادامه مطلب

دستگیری شعبان بی مخ 21 ساله گرگانی که یکی از بستگان زن جوانی را که با او ارتباط داشت،کشت

حدود دو ماه قبل ماجرای ارتباط پسری به نام شعبان با زن جوانی در گرگان موضوعی بود که به اختلاف شدید خانواده این زن و پسر 21 ساله منجر شد. دستگیری..

ادامه مطلب

محاصره اقتصادی آمریکا ما را در رسیدن به اهدافمان مصمم‌تر می‌کند / کره شمالی

سفیر کره شمالی در شرکت ملل آمریکا را به اعمال محاصره اقتصادی بر کشورش و استقرار تجهیزات اتمی در شبه جزیره کره با نشانه سرنگونی دولت پیونگ یانگ متهم کرد. ..

ادامه مطلب

دندانپزشک قلابی در نازی‌آباد به دام افتاد

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری زنی که با دزدی مدارک و مجوزهای طبابت یک دکتر خودش را جای وی جا زده و اقدام به تاسیس..

ادامه مطلب

سه گزینه نهایی هدایت استقلال / غیر رسمی

در روزهایی که شایعات زیادی در مورد سرمربی استقلال مطرح می شود،( گفته می شود)مدیران این کلوب روی ٣ گزینه به جمع بندی نهایی رسیده اند. غیر ..

ادامه مطلب