خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

قیمت میوه‌های داخلی از میوه‌های وارداتی پیشی گرفت

رئیس اتحادیه بارفروشان از زیاد بودن قیمت بخش عمده میوه‌های تولید داخل از میوه‌های وارداتی از جمله موز خبر داد. قیمت میوه های داخلی از میوه ه..

ادامه مطلب

احتمال تخفیف در مجازات او وجود دارد ، محاکمه رضا ضراب به تعویق افتاد/ روزنامه دیلی صباح

دادگاهی در آمریکا اعلام کرد: تاجر ایرانی – ترکیه‌ای که متهم به دور زدن تحریم‌های کشور عزیزمان ایران هست، فعلا محاکمه نخواهد شد.  ..

ادامه مطلب

حمید ابوطالبی مشاور رییس جمهور شد

نظر به مراتب تعهد، توان علمی و سوابق ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور مدیر جمهور» منصوب می شوید. حمید ابوطالبی مشاور رییس جمهو..

ادامه مطلب

عکس + کشف نوزاد 7 روزه مدفون زیر خاک در حالی که زنده بود

یک شهروند سعودی که جهت پیاده روی از منزل خارج شده است بود، نوزادی مدفون در زیر خاک را پیدا کرد.  کشف نوزاد 7 روزه مدفون زیر خاک در حالی..

ادامه مطلب

تولید رایانه های مایع نزدیک است

محققان موفق به تولید آلیاژی از جنس گالیم و ایندیوم شدند که در دمای عادی محیط مایع باقی می ماند و راه را جهت تولید مدارها و سوئیچ های برقی مایع هموار می ساز..

ادامه مطلب

ضرایب زیاد کردن جریمه از بین بردن شده است است ، عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک ملغی نشده

مدیر کل واحد صدور آرم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حواشی ابطال بخشی از مصوبه شورای شهر درخصوص جریمه و عوارض ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترا..

ادامه مطلب

عکس ، نماینده کنگره آمریکا در پیاده‌روی اربعین

نماینده ضدجنگ کنگره آمریکا با سفر به کشور عراق، در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کرد و از نجف با پای پیاده راهی کربلا شد.  نماینده ک..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي شنبه 13 آبان 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي شنبه 1..

ادامه مطلب