خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

تفکیک‌جنسیتی کردن مدرسه‌ای بعد از ۴۰ سال

در مشا مدرسه‌ای جهت دانش‌آموزان ابتدایی دختر و پسر است که حالا بعد از ۴۰ سال می‌خواهند تفکیک جنسیتی کنند. تنها مدرسه در مشا که با تفکیک جنسیتی پرسشها زیادی را ..

ادامه مطلب

هشدار خاموشی جدی‌تر شد

سخنگوی صنعت برق گفت: با توجه به این‌که دمای هوا تا روز سه‌شنبه در بعضی از نقاط کشور به خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران گرم‌تر می‌شود از مشترکان تقاضا..

ادامه مطلب

جزئیات عوض کردن ساعت کاری اتوبوس‌های پایتخت اعلام شد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شرح عوض کردن ساعت کاری اتوبوس‌های پایتخت از شنبه (۱۶ تیرماه) تا آخر وقت بخشنامه استانداری را تشریح کرد.  ..

ادامه مطلب

لزوم تامین منابع مالی جهت بازنشستگی سریعتر از موعد کارکنان ، اوضاع صندوق‌های بازنشستگی بغرنج است

عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار با بیان این‌که صندوق‌های بازنشستگی علی رغم انتظار به خودکفایی نرسیده‌اند، بر لزوم تامین منابع مالی جهت بازنشستگی سریعتر ا..

ادامه مطلب

ضرایب زیاد کردن جریمه از بین بردن شده است است ، عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک ملغی نشده

مدیر کل واحد صدور آرم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حواشی ابطال بخشی از مصوبه شورای شهر درخصوص جریمه و عوارض ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترا..

ادامه مطلب

عکس ، نماینده کنگره آمریکا در پیاده‌روی اربعین

نماینده ضدجنگ کنگره آمریکا با سفر به کشور عراق، در مراسم پیاده روی اربعین حضور پیدا کرد و از نجف با پای پیاده راهی کربلا شد.  نماینده ک..

ادامه مطلب

رگبار باران و وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار شرکت هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران و وزش باد شدید در بعضی مناطق کشور از صاف بودن آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آیند..

ادامه مطلب

افزایش دما طی سه روز آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی از زیاد کردن نسبی دمای کشور طی سه روز آینده خبر داد. افزایش دما طی سه روز آینده عبارات مهم : ایران..

ادامه مطلب

منتخبان شورای پنجم، نمی‌توانند جهت تصدی هیچ سمتی از شورا استعفا دهند / نظری

منتخب مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در انتخابات شورای شهر اعلام کرد که در جلسه فردای منتخبان پیشنهادی جهت اطمینان دادن به مردم و برطرف دغدغه‌های جامعه برر..

ادامه مطلب

اینترنت پرسرعت رایگان تا آخرهای امسال در سراسر اروپا ارایه می شود

اینترنت پرسرعت رایگان تا آخرهای امسال میلادی (2017) در اماکن عمومی در سراسر اتحادیه اروپا ارایه می شود. اینترنت پرسرعت رایگان تا آخرهای امسال در س..

ادامه مطلب