خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

بانک‌ها ۵۷ هزار میلیارد کم آوردند

با وجود پیش‌بینی‌ مدیر کل بانک مرکزی جهت پرداخت ۶۷۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات تا آخر سال گذشته، عملکرد بانک‌ها از ۵۷ هزار میلیارد تومان کمتر از آنچه ..

ادامه مطلب

پارسال چه تعداد مسکن در پایتخت کشور عزیزمان ایران معامله شد؟ ، بازار مسکن در آستانه رکوردی تازه

بررسی ها نشان می‌دهد که میزان خرید و فروش واحدهای مسکونی در پایتخت کشور عزیزمان ایران در امسال رکورد 5 سال اخیر را شکسته ،رقمی که از سال 1392 تاکنون اتفاق ن..

ادامه مطلب

بیانات اخیر رییس‌جمهور می‌تواند موجب توقف در زیاد کردن قیمت ارز شود / وکیلی

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی صراحت سوالات و کوتاهی پاسخ رییس‌جمهور را از امتیازات گفت‌وگوی تلویزیونی شب گذشته رییس‌جمهور عنوان کرد.  وکیلی..

ادامه مطلب

قیمت میوه‌های داخلی از میوه‌های وارداتی پیشی گرفت

رئیس اتحادیه بارفروشان از زیاد بودن قیمت بخش عمده میوه‌های تولید داخل از میوه‌های وارداتی از جمله موز خبر داد. قیمت میوه های داخلی از میوه ه..

ادامه مطلب

زیاد کردن بیش از ۱۰ دلاری طلا در بازار جهانی

قیمت طلا روز سه‌شنبه تحت تاثیر تقاضا جهت خرید این فلز ارزشمند به عنوان دارایی امن، زیاد کردن یافت و نزدیک به بالاترین قیمت در حدود یک سال اخیر ایستاد...

ادامه مطلب

صادرات به چین رکورد زد ، ایران قیمت نفت صادراتی را کم کردن داد

دو منبع آگاه به رویترز گزارش دادند که صادرات نفت کشور عزیزمان ایران به چین در ماه آگوست بعد از این‌که این کشور قیمت‌های خود را کم کردن داد، به بالاترین میزان..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 826 تومان ، آرامش در بازار سکه

سکه طرح قدیم یک میلیون و 218 هزار و 800 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 184 هزار تومان به فروش رسید.  آرامش در بازار سکه/ دلار سه هز..

ادامه مطلب

پاسخ وزارت نفت به ادعای وجود اسناد رشوه‌دهی توتال

اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی ادامه شبهه‌افکنی‌های بعضی رسانه‌ها راجع به قرارداد شرکت ملی نفت کشور عزیزمان ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت‌ها..

ادامه مطلب

سهم ۹.۸ درصدی نفت ، رشد اقتصادی ۱۲.۵ درصد شد

اعلام تازه بانک مرکزی از زیاد کردن رشد اقتصادی در آخر سال ۱۳۹۵ به ۱۲.۵ درصد خبر می دهد. رشد اقتصادی ۱۲.۵ درصد شد/ سهم ۹.۸ درصدی نفت عبارات مه..

ادامه مطلب

سکوی ارزی جهش تولید

مطابق بررسی‌ها، سه سوءتفاهم باعث شده است که سیاست‌گذاری ارزی در رونق اثرگذاری خود را از دست بدهد. سوءتفاهم نخست که ریشه مبنایی دارد، اعتقاد است زیاد کر..

ادامه مطلب