خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

اعتراف مستاجر به قتل برابر بازار روز

مرد میانسال که به علت اختلاف حساب 164 میلیون تومانی، صاحب خانه‌اش را با شلیک گلوله کشته بود، یک هفته بعد از دستگیری اعتراف کرد. متهم امروز با انتقال به محل ..

ادامه مطلب

تصادف مرگبار قطار با کامیون در ایتالیا

مقامات محلی می گویند هنوز علت این اتفاق به طور دقیق مشخص نیست ولی ظاهرا کامیون به دلایل نامشخص روی رویل قطار توقف کرده بود که قطار با آن برخورد می کند. ..

ادامه مطلب

عکس) + دستگیری راهبه های کودک آزار در کلمبیا (

سوزاندن دست و فرو بردن سر در دستشویی از جمله ی این شکنجه ها بودند. این اتفاق در شهر پاپایان استان کاوکا در کلمبیا رخ داد. مدیر مدرسه “سانتا کلارا ریبیرثR..

ادامه مطلب

عکس + کشف نوزاد 7 روزه مدفون زیر خاک در حالی که زنده بود

یک شهروند سعودی که جهت پیاده روی از منزل خارج شده است بود، نوزادی مدفون در زیر خاک را پیدا کرد.  کشف نوزاد 7 روزه مدفون زیر خاک در حالی..

ادامه مطلب

قتل جوان 24 ساله در سربیشه

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از وقوع قتل جوان 24 ساله در شهرستان سربیشه و دستگیری قاتل متواری خبر داد. قتل جوان 24 ساله در سربیشه عبارا..

ادامه مطلب

دستگیری شعبان بی مخ 21 ساله گرگانی که یکی از بستگان زن جوانی را که با او ارتباط داشت،کشت

حدود دو ماه قبل ماجرای ارتباط پسری به نام شعبان با زن جوانی در گرگان موضوعی بود که به اختلاف شدید خانواده این زن و پسر 21 ساله منجر شد. دستگیری..

ادامه مطلب

دوست زن را کشتم چون مهدورالدم بود / قاتل

پسر جوان افغان که با همدستی دوستش نقشه قتل مرد و زنی را طراحی واجرا کرده بود ، صبح چهارشنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه شد. ..

ادامه مطلب

اعترافات زن هفت‌تیرکش در برابر بازپرس

زن 24 ساله که شوهر عراقی خود را در خیابان دروس پایتخت کشور عزیزمان ایران با شلیک سه گلوله به قتل رسانده بود، به تشریح انگیزه‌اش از جنایت پرداخت. اع..

ادامه مطلب