خود پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی

خود: پلاسکو مدیریت شهرداری آتش نشانی ریزش پلاسکو اخبار اجتماعی

ملاقات دوباره با مأمور آهنی قانون ، «پلیس آهنی» برمی‌گردد

ادامه فیلم «پلیس آهنی» ساخته می‌شود و نیل بلوم‌کمپ جهت کارگردانی آن گزینش شده است است.  «پلیس آهنی» برمی گردد/ ملاقات دوباره با مأمور ..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (۶۹۴)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

ناگفته‌های آیدین آغداشلو از رفاقت‌ با کیارستمی

آیدین آغداشلو گفت:صادق هدایت دوست نزدیکی داشت به نام حسن قائمیان که بعد از درگذشت هدایت بسیار راجع به او نوشت و کار کرد. تلاش کردم خیلی در نقش حسن قائمیان ظاه..

ادامه مطلب

سریال «لاک قرمز» به «نیکان» عوض کردن نام داد

کامران مجیدی تهیه کننده سریال «لاک قرمز» اعلام کرد که نام این سریال به «نیکان» عوض کردن یافته است. سریال «لاک قرمز» به «نیکان» عوض کردن ن..

ادامه مطلب

صدور مجوز توزیع «ماجرای نیمروز» و «شاباش»در شبکه ویدئویی

به گزارش فارس، در جلسه۲۸خرداد شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد،با عرضه فیلم های «ماجرای نیمروز» به تهیه کنندگی سید محمود رضوی و کا..

ادامه مطلب

آخرین آمار فروش فیلم‌های روی پرده

آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده در حالی اعلام شد که فیلم «نهنگ عنبر» همچنان بیشترین میزان استقبال و فروش را به خود تخصیص داده شده است داده و فیلم «اکسیدان» ..

ادامه مطلب

واکنش رامبد جوان به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

 رامبد جوان با اشاره به حوادث تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: ما موظف هستیم جهت حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می‌دهیم..

ادامه مطلب